Media społecznościowe
TOP
Image Alt

WYPRAWY

Wyprawy

Witaj,

jeśli tutaj jesteś, to znaczy, że chcesz spełnić swoje marzenia o podróżowaniu. Zapraszam Cię na niezwykłe wyprawy.

Zobacz jaki jest styl wypraw organizowanych przez Adventure Tess.

Od założycielki: 

Zakochana w Latynoskich rytmach samotnie przemierzyłam Amerykę Południową oraz Karaiby. Teraz, wraz z zespołem zaprzyjaźnionych pilotów zapraszamy Cię do poznania nie tylko miejsc, ale ludzi tych najpiękniejszych i zarazem najciekawszych krajów.
Nie zabieramy Cię na typową wycieczkę, nie zobaczysz z nami hoteli All Inclusive, ani wiecznie uśmiechniętych osób, ale na własnej skórze doświadczysz prawdziwego życia na miejscu. W każdym z krajów, do których możesz z nami pojechać, mamy przyjaciół, którzy na pewno chętnie się z nami spotkają. Poznasz słodko-gorzki smak latynoskiego życia.
Zabierzemy Cię w miejsca szczególne. Podróżując z  Adventure Tess pewność, że  wyjazd będzie pilotowała osoba znająca  dany kraj. Zapraszamy Cię na niesamowitą podróż po ulubionych miejscach, odwiedzając wyjątkowych ludzi. Dajemy Ci gwarancję, że będzie to przygoda Twojego życia.

Wielkość grup
Wyprawy z Adventure Tess, to podróże w małych grupach. Zależy nam, żeby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo, jak ze starymi znajomymi.

Dopłaty do singli? 
Jesteś singlem i wiecznie masz problem z dopłatą do pokoju? Na wyprawach z Adventure Tess single nie dopłacają!

Wyprawy na zamówienie
Chcesz jechać do kraju Ameryku Południowej, którego nie ma na liście wypraw?  Masz paczkę znajomych i chcielibyście pojechać na indywidualny wyjazd? Napisz. Pomożemy w organizacji wyprawy.

Biuro podróży Adventure Tess posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (numer wpisu: 225),oraz Gwarancję Ubezpieczeniową w Signal Idiuna.

Sprawdź kalendarz wypraw na 2022 i 2023 rok!

2023
Marzec  Gwatemala 9.03-23.03.2023

 

 

 

 

Kwiecień  Maroko 

Maj 

Peru 10.05 – 25.05.2023

Lipiec 

Peru 13.07 – 27.07.2023

Wrzesień  Peru 14.09 – 28.09.2023

Październik 

Meksyk 24.10 – 07.11.2023

Listopad  Argentyna i Chile 10 – 30.11.2023 

Meksyk 22.11 – 06.12.2023 

Kuba 30.11 – 14.12.2023

Grudzień

Kuba 30.11 – 14.12.2023

Meksyk  – sylwester

Kuba – sylwester 

Maroko – sylwester 
Wyprawa do Argentyny i Chile. Terekkingi w Andach, steki, wino i dobra zabawa.
14410PLN
Jedyna w swoim rodzaju wyprawa FIT do Meksyku dedykowana kobietom. Zwiedzanie, relax i ciekawe ćwiczenia.
6900PLN
Odkryj jeden z najbardziej niezwykłych krajów Morza Karaibskiego – Gwatemalę. Bez wątpienia to miejsce, w którym każdego dnia zadziwi Cię coś nowego. Jeśli jesteś miłośnikiem podróżniczych przygód, ta wyprawa jest dla Ciebie. Będziemy zdobywać wulkany, obcować z wyjątkową naturą, poznawać kulturę Majów. Dla miłośników wody, mamy jeziora i plaże Pacyfiku, przeniesiemy się w czasie odwiedzając…
9100PLN
„Żeby zrozumieć naprawdę co znaczy czuć się Kubańczykiem, musisz narodzić się na Kubie, musisz żyć na Kubie.” Aleksander Abreu Możesz również wybrać się na Kubę z osobą, która zakochana w wyspie pokaże Ci jej prawdziwe oblicze.  Zapraszamy Cię na niezwykłą wyprawę […]
7900PLN
10.0
Superb
Marzą Ci się rodzinne wakacje na karaibskiej wyspie, jednak nie wiesz, gdzie mógłbyś zabrać swoje dziecko? Zapraszam Was na Kubę – najbardziej roztańczoną i najbardziej przyjazną dzieciom wyspę. Kubańczycy, jak i ich dzieci są otwarci na innych i z łatwością zawierają przyjaźnie. Nie przeszkadza im brak wspólnego języka. Wystarczą wspólne uśmiechy. To będzie przygoda zarówno…
6100PLN
Wyprawa pozwalająca dotknąć kultury i historii Maroko, tego orientalnego kraju, obcując z jego wyjątkową naturą, a także i poznając tajniki pielęgnacji i piękna z zastosowaniem naturalnych rytuałów i kosmetyków wytwarzanych tylko tutaj.
4035PLN
Lubisz naturę? Chcesz poznać najpiękniejsze atrakcje Meksyku? Chcesz dotrzeć do ruin Majów położonych głęboko w dżungli? Marzy Ci się nurkowanie w cenotes? A może chcesz poznać najpiękniejsze kolonialne miasteczka Meksyku?
8950PLN
10.0
Superb
Czy Meksyk zawsze był na Twojej liście podróżniczych planów, a przy okazji marzyło Ci się wziąć udział w obchodach Dia de los Muertos? Teraz masz taką możliwość! Zapoznaj się z planem naszej wyprawy połączonym z obchodami tego święta.
8950PLN
Jesteś motocyklistą? Kochasz podróże? Chcesz poznać najpiękniejsze zakątki Meksyku? Jeździć na motocyklu pomiędzy lasami tropikalnymi, plażami, ruinami i magicznymi miasteczkami? Tęsknisz za jazdą jednośladem w sezonie zimowym? W Meksyku sezon nigdy się nie kończy! Jedź z nami.
11850PLN
Motocyklowa wyprawa do Meksyku. Przygoda w środkowym Meksyku.
13340PLN
Podróż po najpiękniejszych regionach  i sztuce kulinarnej Meksyku. Będziemy nie tylko zwiedzać wyjątkowe miejsca, ale również przyrządzać i degustować najważniejsze meksykańskie potrawy, zaglądać do kuchni oraz upajać się (nie upijać) miejscowymi alkoholami (pox, mezcal…). To również okazja do spróbowania nowych smaków (koniki polne, czy mrówki).
6680PLN
Lubisz naturę? Chcesz poznać najpiękniejsze atrakcje Meksyku? Chcesz dotrzeć do ruin Majów położonych głęboko w dżungli? Marzy Ci się nurkowanie w cenotes? A może chcesz poznać najpiękniejsze kolonialne miasteczka Meksyku?
6900PLN
Marzą Ci się meksykańskie wakacje z Twoim dzieckiem?  Ta wyprawa dedykowana jest nie tylko rodzicom, ale zarówno ich pociechom. Przed nami cała masa atrakcji i akcent na najmłodszych uczestników. Dorośli też nie będą się nudzić.
7000PLN
Starożytne cywilizacje, zaginione kultury, ponad 40 różnych języków, niezwykłe wierzenia i cała masa atrakcji. Poznaj Peru. Jeśli chcesz przenieść się w czasie do kultury Inków, najazdu Hiszpanów, wierzeń w Pacha Mama (Matkę Ziemię) i dzikiej jeszcze nieskażonej przyrody – ta wyprawa jest dla Ciebie.
9300PLN
10.0
Superb

Meksyk – Półwysep Jukatan

Maroko

Argentyna

Peru

Kuba

Gwatemala

Meksyk

Subscribe Now and Quench Your Wanderlust!

Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka), w celu zapewnienia jak najlepszego jej funkcjonowania, na zasadach wskazanych w regulaminie. Czy wyrażasz na to zgodę?

You don't have permission to register