Media społecznościowe
TOP
Image Alt
Amazing tour

O NAS

Najlepsi

Eksperci podróży

Podróż ma się w sercu, to nie sposób spędzania wolnego czasu, lecz sposób na życie. To nie poznanie nowych miejsc, lecz poznanie siebie. To cząstka mnie, która raz zauważona, domaga się więcej i więcej.

Jak to się zaczęło?

Nasza przygoda zaczęła się od marzenia o podróży. Marzenia, które cały czas jest w trakcie spełniania, a nigdy nie może zostać spełnione. Ponieważ podróż żyje w nas, a świat jest tak olbrzymi i ciekawy, że możemy spędzić życie na jego poznawaniu

Po kilku latach życiu w podróży zapragnęłam podzielić się nie tylko zdobytą wiedzą, ale również organizować podróże dzięki którym będzie można wyruszyć poza utarte szlaki, poznać kulturę, zdobyć nowych przyjaciół.  W Adventure Tess tworzymy wyprawy w sposób, jaki sami kochamy podróżować. Aktywne zwiedzanie to dla nas podstawa.

Biuro podróży Adventure Tess posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (numer wpisu: 225), oraz Gwarancję Ubezpieczeniową w Signal Idiuna.

Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka), w celu zapewnienia jak najlepszego jej funkcjonowania, na zasadach wskazanych w regulaminie. Czy wyrażasz na to zgodę?

You don't have permission to register