Media społecznościowe
TOP
Image Alt

Wyjazdy fimowe, incentive – gdzie wybrać się na wyjazd integracyjny?

Wyjazdy fimowe, incentive – gdzie wybrać się na wyjazd integracyjny?

Wyjazd firmowy to idealny sposób, aby nagrodzić pracowników za osiągnięte wyniki oraz szansa na bliższe zapoznanie się grupy. Co wpływa na to, że wyjazd integracyjny zostanie miło zapamiętany i wspominany w rozmowach jeszcze przez długi czas? Przedstawimy Ci kilka ciekawych kierunków i wskazówek, by stworzyć idealną wyprawę dla Twojej firmy!

1. Meksyk

Jeden z popularniejszych i ciekawszych kierunków na wyjazd firmowy, Meksyk zaskakuje niesamowitą kuchnią, bogatą kulturą oraz mnogością atrakcji. Przed Wami kąpiel w cenotach, wizyta w Chichen Itza czy zwiedzanie Mexico City. Zobaczycie również magiczne piramidy Teotihuacan, poznacie proces wytwarzania alkoholu mezcal w mieście Oaxaca czy spędzicie leniwy dzień na plażowaniu w Tulum.

Meksyk to idealna miejscówka na udany wyjazd integracyjny! Na uczestników czekają dni pełne atrakcji.

Przykładową trasę wyprawy można zobaczyć tutaj: https://www.adventuretess.com/tour-item/meksyk/

2. Kuba

Piękna i gorąca Kuba to kolejny kierunek na liście, który proponujemy na idealny wyjazd integracyjny. Kojarzący się głównie z rumem i kolorowymi samochodami kraj ma dużo więcej do zaoferowania. Oczywiście odwiedzimy Hawanę i przejdziemy się śladami Ernesta Hemingwaya, który niesamowicie ubóstwiał to miasto. Odpoczniemy na plaży Maguana, popijając najlepsze na świecie mohito. Udamy się również na plantację tytoniu w Valle de Viniales, gdzie będziecie mogli nauczyć się, jak zwija się tradycyjne kubańskie cygaro.

Dzięki swojej niepowtarzalności wyjazdy integracyjne na Kubę to unikalna przygoda, która zapadnie Wam w pamięci na długi czas!

Przykładową trasę wyprawy można zobaczyć tutaj: https://www.adventuretess.com/tour-item/wyprawa_kuba/

3. Gwatemala

Gwatemala to bardzo niedoceniany kierunek podróży. I szkoda! Ten kraj potrafi zadziwić swym pięknem nawet bardzo doświadczonych podróżników. Piękne jezioro Atitlan, położone między trzema w wulkanami, magiczne ruiny w Qurigua czy dzień wodnego szaleństwa w Semuc Champey – w tym programie wyjazdu nie ma miejsca na nudę!

Warto wziąć pod uwagę Gwatemalę przy okazji planowania wyjazdu integracyjnego dla swojej firmy – to niesamowite miejsce ma tak wiele do odkrycia!

Przykładową trasę wyprawy do Gwatemali znajdziecie tutaj: https://www.adventuretess.com/tour-item/wyprawy-gwatemala/

4. Peru

Niesamowite Peru to gratka dla miłośników poznawania starożytnych cywilizacji i fanów bliskiego kontaktu z naturą. Przed wami niesamowite wyzwanie – trekking na szczyt Macchu Picchu, którego trudy wynagrodzi Wam niezapomniany wschód słońca. Odwiedzimy także najgłębszy kanion na świecie – Colca, a także zobaczymy na żywo tajemnicze obrazy na pustyni Nazca.

Dzięki organizacji wyjazdów integracyjnych do Peru pracownicy mogą wspólnie nabywać nowe doświadczenia, doskonale się przy tym bawiąc.

Przykładową trasę wyprawy do Peru znajdziecie tutaj: https://www.adventuretess.com/tour-item/wyprawa_peru/

5. Maroko

Jeśli macie ochotę na pustynną przygodę w orientalnym klimacie, zdecydowanie wybierzcie się do Maroka. Tutaj poznacie prawdziwą definicję słowa “targowanie się”, zobaczycie fortyfikację znaną z “Gry o Tron” , a także zatracicie się w ulicach Agadiru, wdychając woń naturalnych olejków, zapach kolorowych przypraw czy prawdziwej, marokańskiej kuchni.

Czy trzeba dodawać coś więcej, by uznać, że Maroko to idealne miejsce na wyjazdy firmowe? Na uczestników wyjazdów integracyjnych czeka niesamowite spotkanie z barwnym, innym światem.

Przykładową trasę wyprawy do Maroka można podejrzeć tutaj: https://www.adventuretess.com/tour-item/maroko-szlakiem-naturalnego-piekna/

6. Argentyna i Chile

Wyprawę po Patagonii trzeba po prostu przeżyć na własnej skórze. Kraj tańca, bogatej przyrody, steków i wina. Weźmiecie udział w lekcji argentyńskiego tanga, odwiedzicie lodowiec Perito Moreno, w programie również wizyta w Buenos Aires. Z pewnością urzeknie Was piękno wodospadów Iguazu oraz fauna i flora parku narodowego Torres del Paine.

Patagonia to cudowne miejsce na firmowy wyjazd – oczarowuje swoją różnorodnością, naturą i wyjątkowym klimatem.

Przykładową trasę wyprawy do Argentyny i Chile znajdziecie tutaj: https://www.adventuretess.com/tour-item/argentyna/

Organizacja wyjazdów firmowych

Organizujemy wyjazdy firmowe idealnie dopasowane dla Twojej firmy. Na uczestników wyjazdów czekają różnorodne aktywności, team building oraz ciekawe atrakcje integracyjne, które urozmaicą czas wolny. W przypadku organizacji wyjazdu zapewniamy, że nie będziecie się nudzić! Ofertę imprezy firmowej przygotujemy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami – w tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie https://www.adventuretess.com/incentive/ lub wiadomość z zapytaniem na adres email kontakt@adventuretess.com. W przypadku zainteresowania organizacją integracyjnego wyjazdu firmowego prosimy o podanie jak największej ilości szczegółów dot. wycieczki – szacowanej liczby osób, wybranych kierunków czy aktywności. Oferta wyjazdu integracyjnego zostanie przygotowana specjalnie dla Was.

Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka), w celu zapewnienia jak najlepszego jej funkcjonowania, na zasadach wskazanych w regulaminie. Czy wyrażasz na to zgodę?

You don't have permission to register