Media społecznościowe
TOP
Image Alt

Archive

Wyjątkowa podróż po Meksyku, w trakcie której zboczymy z utartych tras i odkryjemy inne oblicze tego kraju. Przed nami magiczne miejscowości, w których poznamy kulturę i historię, będziemy degustować tequilę, lokalne wina i przysmaki. Miejsca szczególne przyrodniczo: jeden z największych

Odkryj magię Kolumbii z naszą wyprawą. Odwiedź urokliwe miasta, plantacje kawy i zobacz najwyższe palmy na świecie. Nie zabraknie relaksu na malowniczej plaży oraz niezapomnianych chwil podczas trekkingów. Dołącz do nas, kolumbijskie przygody czekają na Ciebie!

Majestatyczne wulkany, dziewicze plaże, lasy tropikalne… Nikaragua ma wiele do zaoferowania, a my przemierzymy ją od wybrzeża Pacyfiku, aż po karaibskie wyspy. Zobaczymy lawę aktywnego wulkanu Masaya, niedawno odkryty kanion Somoto, rezerwat przyrodniczy z farmami kawowymi i przepłyniemy kajakami pomiędzy wysepkami największego jeziora

Taneczna wyprawa po Kubie. . Będziemy zwiedzać najpiękniejszych zakątki wyspy, uczyć się tańczyć i ćwiczyć nasze umiejętności na wyjściach z lokalsami. To wyprawa na luzie. Leć z nami i daj się ponieść kubańskiej salsie!

Czy Meksyk zawsze był na Twojej liście podróżniczych planów, a przy okazji marzyło Ci się wziąć udział w obchodach Dia de los Muertos? Teraz masz taką możliwość! Zapoznaj się z planem naszej wyprawy połączonym z obchodami tego święta.

Podróż po najpiękniejszych regionach  i sztuce kulinarnej Meksyku. Będziemy nie tylko zwiedzać wyjątkowe miejsca, ale również przyrządzać i degustować najważniejsze meksykańskie potrawy, zaglądać do kuchni oraz upajać się (nie upijać) miejscowymi alkoholami (pox, mezcal…). To również okazja do spróbowania nowych

Jesteś motocyklistą? Kochasz podróże? Chcesz poznać najpiękniejsze zakątki Meksyku? Jeździć na motocyklu pomiędzy lasami tropikalnymi, plażami, ruinami i magicznymi miasteczkami? Tęsknisz za jazdą jednośladem w sezonie zimowym? W Meksyku sezon nigdy się nie kończy! Jedź z nami.

Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka), w celu zapewnienia jak najlepszego jej funkcjonowania, na zasadach wskazanych w regulaminie. Czy wyrażasz na to zgodę?

You don't have permission to register