Tańcząca ze Światem w Ameryce Południowej etap 2.

To już druga część projektu: Tańcząca ze Światem. Jak zwykle wyruszam do miejsc w których taniec jest najważniejszą częścią kultury, wychodzącą z głębi serca mieszkańców, dostrzeganą na każdym kroku. Tym razem samotnie przemierzę Brazylię, Argentynę, Paragwaj, Urugwaj, Chile i Boliwię. Chcę poznawać miejscowe kultury poprzez naukę tradycyjnych tańców. Będę również udowadniać, że samotna kobieta może podróżować po najdalszychzakątkach świata. To projekt napisany tańcem, bo czym byłby świat, gdyby ludzie nagle przestali tańczyć.

 

Tess-baner

1

 

 

 

775eb650eecf76d6a8a6f4aaf71f0301

 

Jeszcze nie tak dawno tam byłam, budziłam się  o poranku wiedząc, że muszę ruszać dalej, bo trzy miesiące przecież szybko mijają. Po tym pięknym okresie w Peru, Ekwadorze i Kolumbii, kiedy emocje są na tyle świeże, że każdego dnia przypominają mi o tym, co przeżyłam – przygotowuję już kolejną podróż.

Ta powinna być inna – powinnam być bardziej pewna siebie, mniej się bać, a ja wciąż czuję się jak pierwszoklasistka, która idzie pierwszego dnia do szkoły. Wciąż nie wiem jak będzie i ze strachem w oczach uporczywie powtarzam sobie – będzie dobrze! Skoro przeżyłam w kolumbijskiej dżungli, to dlaczego miałabym nie przetrwać w Brazylii? Skoro zdobywałam peruwiańskie szczyty, to dlaczego miałabym nie zdobyć argentyńskich? Jedyne co może mi w tym przeszkodzić, to nadmierna ilość wypitej mate, za którą tak bardzo nie przepadam.

Większość rzeczy już mam, zostały mi po ostatnim wyjeździe. Ten sam plecak, te same buty, kamera… co z tego, że już trochę wychodzone skoro wciąż można ich używać. Niektóre nie przetrwały : tablet nie wrócił a telefon nie działa, więc muszę jak najszybciej postarać się o nowe.

Walczę też z dopięciem budżetu, co przy tych wszystkich wydatkach na kilka miesięcy wcale nie jest takie łatwe…. Tak – tym razem to nie trzy miesiące, trochę dłużej… jak dłużej? Tego sama jeszcze nie wiemJ

Uda się! Wiem, że się uda. Nie wiem, czy będzie lepiej, ciekawiej, ale na pewno będzie super! Bo przecież znów wyruszam by przetańczyć świat.

 

Wspierają mnie: 

nakaca

 

logo LEMON TRIPmale

militaria1

 

images

 

logo_z_awatarem

pobrane — kopia

FS nowe logo biale z tlem czerw — kopia

 

logo_escaro_poziome

 

WWW_TRAVELBIT_PL_logo2_CMYK

 

 

 

One thought on “Tańcząca ze Światem w Ameryce Południowej etap 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *