Media społecznościowe
TOP
Image Alt

Pilnie potrzebna Wasza Pomoc! Wspólnie uratujmy życie Ewy!

Pilnie potrzebna Wasza Pomoc! Wspólnie uratujmy życie Ewy!

Kochani,

Moja kuzynka – Ewa – ma dziś 7 lat. Od  4 lat choruje na ostrą  białaczkę limfoblastyczną.

Mogą ją uratować tylko dwufenotypowe przeciwciała antyCD3/ antyCD19. Niestety, lek nie jest refundowany przez NFZ. EWA POTRZEBUJE 350 000 ZŁ. MAMY 21 DNI ŻEBY ZEBRAĆ TĘ KWOTĘ!

 

Poniżej publikuję wypowidź rodziców Ewy!  Proszę, pomóżcie nam uratować jej życie! Każda złotówka sie liczy. Dla nas to o jedno piwo mniej, jeden obiad w restauracji, jedna czekolada…. dla Ewy to szansa na życie!

 

Mieszkamy w Wyszkowie. Nasza córka od września miała rozpocząć naukę w szkole… niestety nawrót choroby nie pozwolił Jej na to. Od 4 lat choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Pierwszy raz choroba dopadła Ewunię w marcu 2011 roku, miała wtedy dwa latka. Nie było łatwo… ale daliśmy radę. Przed zakończeniem leczenia podtrzymującego w czerwcu 2013 roku dowiedzieliśmy się o wznowieniu choroby. Tym razem było jeszcze gorzej ale daliśmy radę.

Teraz w sierpniu 2015 roku nastąpił nawrót choroby … ale my znowu damy radę!

W leczeniu Ewuni wykorzystano już wszystkie możliwości, jakie daje europejska medycyna, były różne chemioterapie, radioterapia, megachemia, przeszczep szpiku. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie pokonać komórek nowotworowych.

Na świecie istnieje jednak jeszcze jeden lek, ostatnia szansa na życie Ewuni – to dwufenotypowe przeciwciała antyCD3/ antyCD19. Niestety jest to lek nierefundowany przez NFZ.

Mamy około 21 dni na zebranie 350 000,00 zł.

My wiemy, że każdy ma swoje życie, swoje kłopoty i wydatki, u nas doszła do tego choroba naszej córki, z którą nie poradzimy sobie bez Waszej pomocy.

Potrzebujemy Państwa wsparcia finansowego. Mobilizujemy wszystkie możliwe siły i możliwości, aby uratować naszą córkę… poruszymy niebo i ziemię, aby brak pieniędzy nie odebrał nam szansy na życie naszego dziecka…

Ewunia jest pod opieką Fundacji „Zdążyć z pomocą” i to właśnie ona zajmuje się zbieraniem środków.  Nie pobiera za to żadnych opłat, więc każda wpłacona przez państwa kwota będzie wykorzystana by uratować życie naszej ukochanej Ewuni…

Prosimy… Ewunia potrzebuje Twojej pomocy
Urszula i Marek
Stokarscy

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
22014 Stokarska Ewa darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

 

11988700_823934144386472_6468252759240561008_n

Comments

Post a Comment

Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka), w celu zapewnienia jak najlepszego jej funkcjonowania, na zasadach wskazanych w regulaminie. Czy wyrażasz na to zgodę?

You don't have permission to register