WYPRAWY ZE MNĄ

Witaj,

jeśli tutaj jesteś, to znaczy, że chcesz spełnić swoje marzenia o podróżowaniu.
Na początek zobacz, jaki jest styl organizowanych przeze mnie wypraw.

Zakochana w Latynoskich rytmach samotnie przemierzyłam Amerykę Południową oraz Karaiby. Teraz zapraszam Cię do poznania ze mną nie tylko miejsc, ale ludzi tych najpiękniejszych i zarazem najciekawszych krajów.
Nie zabieram Cię na wycieczkę z biurem podróży, nie zobaczysz ze mną hoteli All Inclusive, ani wiecznie uśmiechniętych osób, ale na własnej skórze doświadczysz prawdziwego życia na miejscu. Jestem psychologiem z zamiłowania i wykształcenia, dlatego zawsze staram się szukać głębiej, poznać lepiej, zadawać pytania. Dzięki temu, w każdym z państw, w które możesz się ze mną pojechać, mam przyjaciół, którzy na pewno chętnie się z nami spotkają. Poznasz słodko gorzki smak latynoskich krajów.
Zabiorę Cię w miejsca szczególne. Podróżujące ze mną masz pewność, że to właśnie ja będę Twoją pilotką na miejscu. Zabiorę Cię w niesamowitą podróż po ulubionych miejscach i wyjątkowych ludziach. Daję Ci gwarancję, że będzie to przygoda Twojego życia.

Wielkość grup
Wyprawy ze mną, to podróże w małych 8-12-osobowych grupach. Zależy mi, żeby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo, jak ze znajomymi.

Dopłaty do singli? 
Jesteś singlem i wiecznie masz problem z dopłatą do pokoju? Na moich wyprawach single nie dopłacają!

Wyprawy na zamówienie
Chcesz jechać do kraju Ameryku Południowej, którego nie ma na liście wypraw? Napisz. Pomogę w organizacji wyprawy.

Potrzebujesz więcej informacji o mnie? Sprawdź zakładkę O MNIE 

Sprawdź obecnie dostępne wyprawy >> TUTAJ